Потужні та ефективні осьові вентилятори 

Підходять для навального і контейнерного типів зберігання. 

Потужні та ефективні осьові вентилятори, підходять для навального і контейнерного типів зберігання. Тіло вентилятора зроблено з міцного армованого скловолокном поліпропілену (PPG), що гарантує довгий термін експлуатації без проблем в умовах підвищеної вологості в овочесховищі. Ядро виконано зі сплаву алюмінію, лопаті - зі спеціального пластика, укріпленого скловолокном. Напрямок циркуляції повітря можна скорегувати в процесі складання орієнтацій лопатей ядра імпеллера. Вентилятор оснащений захисною решіткою з боку всмоктування, опціонально її можна встановити з боку видування повітря. Можливий реверсивний рух лопатей. Вентилятори можна обладнати затвором.

DSCN0077-650x547.jpg
DSCN0074-650x641.jpg

Наша компанія використовує і комплектує вентилятори для овочесховищ з крильчатками типу Z, фірми виробника Multi-Wing

Серія типу Z може бути використана практично в будь-якому обладнанні для руху повітря. Вона має розкид в діаметрі від 315 мм до 1261 мм. Так само як і всі Імпелери, серія типу Z розрахована на високу ефективність і низький рівень шуму зі стійкістю до корозії. Вона є надійною і в той же час легкою, що в результаті зменшує зношуваність і навантаження на мотор та підшипники при цьому помітно знижуючи енергоспоживання. Серія типу Z широко використовується в вентиляційній і охолоджувальній, а також в автомобільній промисловостях, де вимоги до середовища більш жорсткі.
Ця серія так само підходить для обладнання, в якому необхідна висока продуктивність в умовах, де подача потоку повітря затруднена. Серія типу Z надає реверсивні Імпелери, спроектовані для сушильного обладнання.

Особливості конструкції
- 10 лопатей вентиляторів різної конструкції і розмірів з фіксованим кутом нахилу.

 

- 11 стандартних кутів нахилу від 15 ° до 50 °.
Типи лопатей в обох версіях обертання - за годинниковою або проти годинникової стрілки.

 

- 7 розмірів втулок (5, 6,7,8,9, 12 & 16 лопатей, розподілених симетрично), кожна з яких доступна в діапазоні від вільної до фіксованої конфігурації.
 

Матеріали
- Частини втулок стандартно виробляються з відлитого під тиском сплаву алюмінію (EN AC-Al Si12Cu1 (Fe)).

 

- 5-и лопатеві втулки так само доступні у версії, виробленої з армованого скловолокном поліпропіленом (PPG).

ventil_01.jpg
z_series.jpg

Лопаті вентилятора доступні з наступних 6-й типів матеріалів для відповідності різним швидкостям і температурам.
PPG, PAG, PAGI, PAGAS, PAGST і AL.

logo-removebg-preview.png