Підлогове зберігання зерна - обладнання для зберігання та сушіння зернових

Зернове сховище поряд із забезпеченням збереження зерна, як від атмосферних опадів, грунтових вод, перепадів температур і захисту від шкідників, включає в себе цілий комплекс виробничих заходів.

 

Це включає і прийом зерна з транспорту - очищення, сортування, сушіння. І оцінку якості - розміщення зерна в залежності від його кондиції,  і подальше відвантаження для транспортування.

З будівництвом власної сушильної установки фермер стає більш незалежним. Економляться витрати на перевезення, сушку, зберігання і доставку, і виробник може продавати своє зерно в той час, коли ціна найбільш йому вигідна.

Залежно від ємності установки інвестиції у власний сушильний цех окупаються, як правило, протягом 3-6 років.

 

Підлогові сушильні установки є сьогодні найбільш використовуваним видом сушарок і 75-80% всіх сушильних установок, які сьогодні запроваджуються в експлуатацію - це підлогові сушильні установки.

Стіни силосних зерносховищ

Стіни сталевої самонесучої силосної системи LМ, яка встановлюється в нових та в уже існуючих будівлях, виготовлені з оцинкованого гарячекатаного листового металу (міцність, стійкість і не вимагає поточного ремонту) у вигляді 50-сантиметрових модулів, з вертикальним профілюванням і стійким закріпленям через кожні 3 м напрямною рейкою вгорі і внизу. Висоту кожної стінової панелі можна змінювати в залежності від заданих умов - до 5,75 м і з'єднувати вгорі сталевими горизонтальними скобами (відсутність жорсткої незручною конструкції), що забезпечує основі силосної системи гладкість і відсутність розкосів (легко в завантаженні-вивантаженні).

Канали для вентиляції зерна

У виробництві секцій каналів виділяють за способом розміщення в силосних зерносховищах два основних типи:

 

Зовні - на підлозі (для сховищ з плоскою підлогою - це раціонально для розміщення сушарок в готовому приміщенні);
 

Всередині підлоги, канали покриті щілинними пластинами що підводяться (для сховищ з вбудованими каналами - кращі, тому що витрати виправдовують зручність при завантаженні - вивантаженні зерна).

Магістральний (основний) канал

 Це великий гофрований канал, виготовлений з міцної і оцинкованої гарячекатаної листової сталі, яка спресована в абсолютно правильну форму під тиском 200 т (у порівнянні з традиційним виготовленням, канал поліпшеної якості - міцність його збільшена на 50%, високий рівень стійкості ).

 

Канали універсальні і придатні для всіляких завдань сушки (оптимальні для сушіння зернових культур з потребою у великому обсязі повітря), повністю перфоровані, і поставляються з закритим верхом.

Вентилятор

Використовується більше 60 моделей вентиляторів, які засновані на базових - Super Heat Type HL і Super Tempi Type ST вентиляторах. Всі вентилятори в співвідношенні зі своєю продуктивністю характеризуються помірним споживанням електроенергії. Обшивка сталлю говорить про якість виробництва. Також вентилятори можуть поставлятися зі всілякими положеннями випускного отвору. Розмір вентилятора прямо пропорційно залежать від рівня зворотного тиску при різній висоті зерна (регульованою для відповідності його потужності).

 

Super Heat Type HL. Великогабаритний вентилятор, стаціонарної установки, потужністю від 7,5 до 50,0 к.с., наявність мінімальної кількості швидкозношуваних деталей (гарантія багаторічної безперебійної роботи). Різновид - дизельний (електричний двигун замінений на дизельний). Потужність 125 тис. М куб. при тиску 120 мм водяного стовпа, застосовується для великогабаритних установок, як більш енергоефективний варіант.

 

Super Tempi Type ST. Малогабаритний вентилятор, мобільний, потужністю від 3,0 до 7,5 к.с., продуктивністю в 6 000, 10 900, 13 500 м3 / годину.

Система управління

Автоматичний контроль забезпечує максимальну ефективність сушіння при мінімальному споживанні енергії. Автоматичні системи контролю скорочують витрати на 30-40% і усувають ризик тепловиділення (впливає на якість сушіння культур).

Гідростатний контролер SUPER heat - призначений для безперебійного контролю холодного або комбінованого холодного з гарячим повітря. Має перемикач для вибору автоматичного або мануального режиму управліня - це вбудоване реле для електродвигуна вентилятора і автоматичний пусковий перемикач із зірки на трикутник, амперметр для контролю навантаження двигуна і лічильник часу для вентилятора.

 

Super controller LM - контролер призначений для використання в підлогових сушильних системах і системах активного вентилювання, для сушильного та аераційного обладнання. Здійснює контроль відносної вологості і контроль температурного процесу (вентиляція / охолодження зерна).

 

Під час сушіння контролер використовується для стабілізації вихідної атмосферної вологості вентилятора і атмосферної вологості необхідної в вентильованому каналі (йде регуляція тепла, що подається). Над процесом сушіння можна здійснювати контроль за допомогою сенсора, розміщеного в верхній частині силосного зерносховища. 

 

​Контролер, користуючись вбудованою опцією під'єднання до 19 датчиків температури в силосному зерносховищі та зовнішньому датчику для вимірювання різниці температур, здійснює функцію перевірки сушки зерна. Так йде перемикання на процес охолодження при визначенні різниці температур зовнішнього повітря з температурою в силосному сховищі зерна.

grain_23-650x487.jpg
grain_24-650x420.jpg
logo-removebg-preview.png