logo-removebg-preview.png
Технології зберігання овочів в контейнерах
У контейнерах можна зберігати картоплю, фрукти і овочі. Зберігання таким способом є переважним для багатьох продуктів, так як тиск, який чиниться на нижню частину контейнера, набагато менше, ніж при зберіганні насипом. Не варто забувати про легкість завантаження / розвантаження контейнерів, що значно оптимізує логістику складу. Ми рекомендуємо Комплексні Змішувальні Камери - оптимальну систему клімат контролю для такого типу складів.

 

 Переваги зберігання контейнерним способом:

- Різні види продуктів можна зберігати в одній камері.
- Оперативність завантаження / розвантаження продукції.
- Легко адаптувати старі сховища під контейнерний вид зберігання.

isk_330.jpg
isk_660.jpg
Охолоджене повітря (зовнішнє, з холодильника або змішане) видувається з КСК над верхніми контейнерами і, під своєю вагою, опускається в проміжки між контейнерами. Так звана «топ-вентиляція» перешкоджає виділенню конденсату в верхніх контейнерах, і тим самим значно скорочує ризики захворювань. КСК забезпечують циркуляцію великих обсягів повітря на високих швидкостях, достатніх, щоб заповнити весь обсяг сховища.
 
Переваги камери КСК:
 

- Все в одному модулі: вентилятори, заслінки, труби для розподілу повітря, охолоджувальний агрегат, зволожувач;
 

- Можуть бути застосовані до будь-якого типу будівлі;
 

- Монтаж: швидкий і простий;
 

- Прийнятні ціни.

 

system_isk_1.jpg

1. Заслінка для впуску зовнішнього (холодного) повітря. Зовнішнє повітря, що надходить за допомогою впускної заслінки, змішується з внутрішнім повітрям, досягаючи при цьому необхідної температури, і тільки після цього змішане повітря надходить у сховище.

 

2. Заслінка випуску повітря забезпечує відтік гарячого повітря зі сховища. Як правило, заслінка кріпиться ближче до стелі сховища, на стіні, що виходить на вулицю, часто в стіні, в яку вмонтована впускна заслінка. Вона також управляється радіальним або лінійним активатором.

 

3. Вентилятор розподіляє повітря по сховищу.

 

4. Розподільні труби: пластикові труби що розподіляють повітря з камери КСК над верхніми контейнерами.

 


 

Елементи Комплексної змішувати Камери:
 

 

5. Конденсатор: один з компонентів холодильної системи; він фактично переносить тепло зі сховища назовні (в складі: компресор, конденсатор, балон тиску і контрольне обладнання).

 

6. Випарник (куллер): охолоджує рециркулююче внутрішнє повітря. Випарник складається з мідних труб для холодоагенту і пластини для перенесення тепла.

 

7. Зволожувальні панелі: не тільки зволожують повітря, але і справляють значний охолоджуючий ефект.

 

8. Контрольна панель - найбільш важливий елемент системи клімат контролю. Контрольна система безперервно відстежує рівень температури, вологості та інші свідчення в камері схову і навколишньому середовищі. Залежно від обраного режиму управління, контрольна панель дає команди вентиляційному обладнанню. Ми винайшли власну контрольну систему, яка оптимізує управління вентиляцією, охолодженням, зволоженням, і іншим устаткуванням, що гарантує Вам найкращу якість продукції. (З панелі йде посилання до обладнання з докладною інформацією)
 

Комплексна змішувальна Камера може працювати в декількох режимах:

Вентилювання зовнішнім повітрям, внутрішнім або змішаним;
Примусова вентиляція (описана в пункті 1) і охолодження - в разі, якщо температура зовнішнього повітря не підходить для вентилювання;
Тільки охолодження - в особливих випадках;
Вентиляція, охолодження і зволоження. Зволожувальні панелі не тільки зволожують повітря, що проходить крізь них, а й надають значний охолоджуючий ефект, по мірі того, як сухе повітря проходить крізь них.

 

ДИВИТИСЯ ТАКОЖ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ У БУРТІ

grain_16-650x487.jpg

Дізнайтеся про зберігання

logo-removebg-preview.png